A+ A A-

Snowboard Nasıl Yapılır?

Snowboard Nasıl Yapılır

Snowboard; kısaca karda yapılan kaykay olarak tanımlanabilir.

Tek bir tahta (board) üzerine bir ayağınız öne bir ayağınız arkaya gelecek şekilde dik vaziyette durursunuz ve kar üzerinde yukarıdan aşağıya doğru kayarsınız.

Ülkemizde bu eğlenceyi ve aynı zamanda da sporu uygulamak isteyenler, Uludağ başta olmak üzere Ilgaz, Palandöken, Sarıkamış, Kartalkaya ve Kartepe’de snowboard yapabilirler.

Snowboard stilleri ise:

  • Freestyle
  • Freeride
  • Alphine ve freecave
  • Speed

Uludağ’da Snowboard Heyecanı

2.543 m yüksekliği ile Türkiye'nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’da snowboard yapma imkanına da erişeceksiniz. Uzunluğu 40km’yi bulan dağın çeşitli pistlerinde farklı tekniklerle bu sporu gerçekleştirebilirsiniz.

Snowboard ders ücretleri de kayak dersleri ile hemen hemen aynı miktarda olur. Ayrıca otellerinizden ekipman ve malzeme desteği de alabilirsiniz.


Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome