A+ A A-

Kurban Bayramında Uludağ Tatili

Kurban Bayramında Uludağ

Uludağ’da sonbaharın sonu ve kışın ilk günleri, Ekim ayının ikinci yarısı itibariyle başlar. Oteller açılır, hatta soğuk havalarda mevsimin ilk karı da düşer. Yerli ve yabancı turistlerin koşarak geldiği kayak merkezlerinin başındaki Uludağ’da büyük bayram fırsatı sizleri bekliyor.

Kurban Bayramında Uludağ henüz dökülmeye başlayan sarı yapraklı ağaçları ve zirvedeki kar yağışları ile sizi karşılar. Sezon ve oteller açılır açılmaz gideceğiniz bölgede Arife gününden itibaren unutulmaz bir tatil sizi bekliyor. Tesislerin SPA ve kapalı havuz imkanları ile kendinizi yenileyebilir, iş hayatının yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Milli Park, Saftboğan Şelalesi ve Sirk Gölleri Uludağ Kurban Bayramı tatilinizde görmeniz gereken yerlerden. Ayrıca İskender Kebabın tadına bakmayı unutmamalısınız.

Kar Yağdığında Harika Bir 5 Gün

2014 Ekim ayının bu döneminde eğer kar yağarsa işte o zaman bayramda Uludağ’ın keyfi de bir başka olmakta. Karlar altındaki bu yörede 5 gün boyunca kaymaya ve kar eğlencelerine doyamayacaksınız. Oteller bölgesinde yer alan onlarca otel, bayram döneminde dolu olacağından rezervasyonunuzu şimdiden yapmanızı öneriyoruz.

Kurban Bayramı Hangi Günler?

Ekim ayının başına denk gelen Kurban Bayramı için 2014’te 5 günlük tatil imkanı vardır. Günler ise şu şekildedir :

  • Arife günü: 3 Ekim Cuma
  • 1.Gün: 4 Ekim Cumartesi
  • 2.Gün: 5 Ekim Pazar
  • 3.Gün: 6 Ekim Pazartesi
  • 4.Gün: 7 Ekim Salı
Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome