A+ A A-

Bu Yılki Bayram Şekeriniz Uludağ’dan!

Ramazan Bayramında Uludağ

Bu yıl sıcakların tam ortasına gelen Ramazan bayramında serinlemek isterseniz, size hem lüks hem de doğayla iç içe çok farklı bir alternatif olan Uludağ otellerini önerebiliriz. Temmuz ayının son günlerinde kutlayacağımız şeker bayramı hafta sonu ile birlikte 5 günlük bir tatil imkanı doğuruyor.

Ramazan Bayramında Uludağ güney tatil bölgelerine nazaran daha az tercih edildiği için oldukça sakin vakitler geçiriyor. Bazı tesisler kapalı olduklarından önceden bilgi alıp rezervasyonunuzu buna göre yaptırmalısınız.

Sıcakların tavan yaptığı dönemde ferah ferah doğa tatili yapmak istediğinizde Uludağ’ı seçip serin bir bayram geçirebilirsiniz. Uludağ Ramazan Bayramı tatili sizlere yapabileceğiniz pek çok aktivite sunuyor. Bunlardan bazıları:

  • Dağ tırmanışı yaparak zirveye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Milli Park’ı gezebilir, Saftboğan Şelalesi’nde serinleyebilirsiniz.
  • Kirazlıyayla’da piknik yapabilirsiniz.
  • Kamp alanlarında çadırınızı kurup doğa ile baş başa vakitler geçirebilirsiniz.
  • Festivallere katılıp yöreyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Tatil günleri:

  • 27 Temmuz 2014 Pazar (Arefe günü)
  • 28 Temmuz 2014 Pazartesi
  • 29 Temmuz 2014 Salı
  • 30 Temmuz 2014 Çarşamba
Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome