A+ A A-

Özel Günlerde Uludağ

Özel Günlerde Uludağ

Hayatımızda önemli yer tutan günler ve tarihler vardır. Söz konusu olan sevdiğimiz kişiyse, bu tarihlerin özel olmasını ve farklı bir yerde geçmesini isteriz. Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi anlar için daha çok romantik mekanları tercih ederiz.

Bu mekanlar arasında ülkemizde ilk sıralarda yer alan yer kuşkusuz Uludağ ve buradaki otellerdir. Sizin ve sevdikleriniz için önem arz eden bu günlerde kayak merkezinde yerinizi ayırtarak unutulmaz anlar yaşamak için ilk adımı atmış olursunuz.

Sevgililer Gününde Uludağ

14 Şubat sevgililer gününde Uludağ’da beyazın yanına, aşkın da rengi olan kırmızı eklenir. Her otel bu özel gece için farklı eğlence, program ve kampanyalar düzenler.

14 Şubat gecesi Uludağ kırmızıya boyanır ve havada aşk kokusu dolaşır. Canlı müzikler, çiftlere özel ikramlar, havai fişekler, burada 14 Şubat’ın en romantik şekilde yaşandığının göstergesidir.

Evlilik Yıl Dönümlerinde Uludağ

Eğer evliyseniz ve kış ayında evlendiyseniz, her evlilik yıldönümünüzde Uludağ’ı tercih edebilirsiniz. Buraya her gittiğinizde eşinize yeniden aşık olabilirsiniz. Romantik akşamlarda gece karlar üstünde yürüyüş yapıp dans edebilirsiniz. Şömine başında da sıcak dakikalar sizleri bekliyor.

En Güzel Doğum Günü Sürprizi Uludağ’da Yapılır!

Doğum günleriniz için de minik bir organizasyon yapıp, çok farklı ama eğlenceli ve unutulmayacak anları burada sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. Kış aylarında doğan bir arkadaşınız varsa ona güzel bir sürpriz de hazırlayabilirsiniz. Dağ tesislerinde yer ayırtıp; gündüz kayak, gece ise partilerle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome