A+ A A-

Günübirlik Geziler İçin Yazın Uludağ

Uludağ'da Yaz

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan, binlerce turistin otelleri doldurduğu, karların süslediği beyaz renkle tanıdığımız Uludağ, yaz aylarında sessiz ama yeşil bir renkle heybetini göstermektedir.

Bursa’nın en güzel yöresinde karların erimesi ile ortaya çıkan güzelliklerin sizi karşıladığı Uludağ’da yaz mevsiminde saklı kalmış güzelliklerle karşılaşacaksınız. Dilerseniz Uludağ turları ile ilçeye gelebilir, 1 günlük gezilerle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Turlarda:

  • zirveye yolculuk
  • kamp yapma
  • tırmanış
  • piknik
  • fotoğraf çekimleri
  • ve serbest zaman aktiviteleri gerçekleştirilir.
  • bitki gözlemciliği
  • milli park gezileri
  • softaboğan şelalesinde yüzme
  • kirazlı yayla kaynak suyu gezisi vb.

Otellerin çoğunun kapalı olduğu yazın Uludağ, günübirlik geziler için ideal bir yerdir. Gerek yol üzerindeki cafe restoranlarda mangal keyfi yapabilir, zirveye doğru trekking sporunu uygulayabilirsiniz. Çevresindeki doğal yerleri keyifle dolaşmak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Yaz mevsiminde Uludağ ve çevresinde yapabileceğiniz diğer aktiviteler ise:

Siz de ailenizle farklı bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız Uludağ’a gelebilirsiniz. Ancak yazın hangi otellerin hizmet verdiğini önceden öğrenmenizde fayda var.

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome