A+ A A-

Resmi Tatillerde Uludağ

Resmi Tatillerde Uludağ

Yoğun bir tempoda çalışanlar ve öğrenciler için ekstra izin şansı veren resmi tatillerin sayısı ülkemizde azımsanmayacak kadar çoktur. Bir de bu tarihler hafta içine rastladığında kısa ya da uzun şehir dışı kaçamaklarıyla fazladan tatil yapma olanağı doğar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 1 Mayıs İşçi Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi ülke tarihi açısından önemli günler, ayrıca dinlenme imkanı da sağlar.

Resmi tatillerde Uludağ’a günübirlik ya da konaklamalı turlarla gelerek kendinize ufak bir tatil fırsatı yaratabilirsiniz.

2014 Resmi Tatiller

  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı : Çarşamba
  • 1 Mayıs İşçi Bayramı : Perşembe
  • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı : Pazartesi
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı : Cumartesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı : Çarşamba
  • 29 Ekim’de Uludağ kayak tutkunlarını yavaş yavaş ağırlamaya başlar. Sonbaharın son demlerinin yaşandığı ilçede doğa gezileri ve fotoğrafçılık turları için oldukça iyi bir imkan doğar.
  • 19 Mayıs’ta Uludağ baharın gelmesi ile yeşillenir. Rengarenk çiçekler ve çağlayan şelaleler ile sizi karşılayan yörede özellikle Milli Park’ı ve Saftboğan Şelalesi’ni görmeniz gerekir.
  • 23 Nisan’da Uludağ günü birlik turlar için ideal. Kamp ateşi yakıp etrafında şarkı söyleyebilir, çocuklarınıza bu eşsiz doğayı tanıtabilirsiniz. Düzenlenen festivaller de cabası.
Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome