A+ A A-

Yeni Yıla Merhaba Uludağ’da Bir Başka

Yılbaşında Uludağ

Yılbaşı geceleri için ülkemizde en fazla rezervasyonun yapıldığı yer Uludağ’dır. Çünkü burada yılbaşı akşamları bir başka güzeldir. Çocukluğumuzdan beri karla özdeştirdiğimiz 31 Aralık gecesini, lapa lapa yağan karlar altında, şöminede yanan sıcak ateş etrafında bu tatil yöresinde yaşayabiliriz. Kısa bir tatil şansı bulduğumuz yılbaşında büyük şehirlere yakınlığından ötürü de Uludağ otellerinde rezervasyonlar günler öncesinden yapılmıştır. 

Yılbaşında Uludağ sizi bembeyaz pistleri ile karşılayacak. Sezonun en hareketli günü olan 31 Aralık sabahı muhteşem bir kahvaltı yaptıktan sonra pistlerde kayak yapacak akşam ise ufak bir dinlenmeden sonra gecenin yoğun programına hazırlanacaksınız. Barbekü partileri, dans müzikleri, hediyeler sizleri bekliyor.

DJ performansları ile içinizi kıpır kıpır edecek müziklere Uludağ yılbaşı programı da eklenince sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenme fırsatınız olacak. 1 Ocak 2014 Çarşamba gününe denk gelmesi nedeniyle erken rezervasyonlarla hafta sonunu da birleştirerek 5 günlük bir tatil yapabilirsiniz. Ancak el yakan oda fiyatlarına hazırlıklı olun.

Yüzde 100 Dolu Oteller
İşte yeni yıla böyle bir ortamda girmek isteyenler için Uludağ otelleri haftalar öncesinden hazırlıklara başlıyor. Fiyatların tavan yaptığı bu günde, yemekli içkili konaklama kampanya ve fırsatları da çoğu tesis tarafından yapılıyor. 31 Aralık gecesi tesislerde boş bir tek yatak bulmak bile imkansız hale geliyor.

Uludağ Yılbaşı Partileri

Yeni yıla girerken ünlü sanatçılar ve komedyenler de işletmelerin konuğu olarak daha fazla eğlenmenizi sağlıyorlar. Ayrıca yörede yapılabilecekler:

  • Karlar altında ortaya çıkan muhteşem manzara seyredilir.
  • Bol bol fotoğraf çekilir.
  • Şömine başında canlı müzik yapılır.
  • Karların içinde saatler gece 12’yi gösterdiğinde sokak partisi verilir.
  • Gece yürüyüşleri yapılır.
Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome