A+ A A-

Dağ Evlerinde Romantik Kar Tatili

Uludağ Dağ Evleri

Uludağ tatili planladığınızda karşınıza oteller haricinde çıkacak olan bir konaklama seçeneği daha var. O da dağ evleri. Uludağ’da kiralık ev olarak hizmet veren birkaç ev sizleri evinizin konforunda misafir etmek için varlar.

Şömineli, mutfağı, banyosunda sıcak suyu olan, dağ ve orman manzaralı bu evleri günlük, haftalık ve hatta aylık olarak kiralayabilirsiniz. Farklı büyüklükte olan, eşyalı daireler, av köşkü olarak da isimlendirilmektedir.

Uludağ Kiralık Evler 150 TL’den Başlıyor!

Uludağ kiralık dağ evleri genellikle bölgede sömestr tatillerini geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek.

Uludağ kiralık evler;

  • ahşap yapıya,
  • şömineli odalara,
  • mobilyalara,
  • mutfak, banyo araç ve gereçlerine,
  • dağ ve pist manzaralarına sahiptir.

Bölgeye gittiğinizde uzun konaklama tercih edecekseniz, romantik aynı zamanda macera dolu bir kar tatili de istiyorsanız günlük 150 TL’den başlayan fiyatlarla bu evlerden kiralayabilirsiniz.

Ancak her konutta istediğiniz kaliteyi bulamayabilirsiniz. Sıcak su ve ısınma sistemlerine güvenemeyebilirsiniz. Uludağ otelleri bu durumda daha mantıklı bir seçenek olabilir. SPA’dan güzellik merkezine, kapalı havuzlardan mağazalara kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayan tesisler ayrıca güvenliklidir. Size sadece pistlerin ve rahatlığın tadını çıkarmak kalır.

Dağ Evi Turizm

Bilgi: Uludağ kayak merkezine 8 km uzaklıkta 4 yatak odalı dağ evimiz doğa içerisinde Uludağ’a ulaşımı kolay Uludağ dağ evi yolu üzerinde bulunmaktadır.
Günlük Ücret: 150 Euro
Tel : 0539 334 97 28

Kaloriferli Şömineli Ev

Bilgi: Uludağ Zirve'ye Yakın Kaloriferli Şömineli 240 M2 4+1 Dağ Evi.
Hafta içi konaklama: 2 gün konaklama pazartesi-perşembe arası 1.300 TL
Hafta sonu konaklama: 2 gün cuma-pazar 1.500 TL 7 gün konaklama: 3.500 TL Tel: 0542 280 98 00

Günlük 150 TL’ye Ev

Bilgi: Uludağ Yolu’nda 2+1 110 m2 ev günlük 70 TL’ye.
Tel : 0545 874 44 41

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome