A+ A A-

Uludağ’da Bu Kış Cazip Fiyatlar

Uludağ Konaklama Fiyatları

Uludağ konaklama fiyatları; otel, dağ evi pansiyon tipine (oda kahvaltı, yarım, pansiyon, tam pansiyon)göre, tesisin konumu (pistlere yakınlık), kayak spor aktiviteleri olup olmadığına göre ve de yağan karın durumuna göre değişmektedir.

En büyük farklılık ise hafta sonları, yılbaşı ve sömestr dönemlerinde gerçekleşmektedir. Kayak yapmayı sevenler ya da kara hasret olup da hayalini kurdukları kar tatilini geçirmeyi isteyen çalışanlar, Cumartesi ve Pazar günlerini İstanbul’a 3 – 3,5 saat mesafedeki zirvede geçirebilirler.

Ayrıca karı en çok seven topluluk olan öğrencilerin sömestr tatili de, kar kalınlığının en fazla olduğu Ocak ayına denk gelmektedir. Ancak bu 15 günlük sürede otel ücretleri maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Kampanyalar ve erken rezervasyon ile bir ihtimal daha uygun konaklama imkanına kavuşulabilir.

Uludağ Otel Fiyatları 150 TL’den Başlıyor!

Uludağ otel ücretleri tesisin özelliklerine göre (kapalı ısıtmalı havuzları, özel pisti, telesiyeji, eğlencesi olup olmamasına) 2013 yılı sonunda 150 TL’den başlayıp, 250 – 300 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bölgede otellerin en çok kullandığı sistem “tam Pansiyon”dur. Sabah, öğle ve akşam yemekleri de dahildir. Bazı tesisler, içecekler de dahil olup tam pansiyon plus, ya da herşey dahil konseptini hayata geçirirler.

  • Uygun tesisler (120 - 200 TL)Uludağ Otel Fiyatları
  • Popüler tesisler (150 - 250 TL)
  • Lüks oteller (350 - 450 TL)
  • Dağ Evleri (350 - 2.000 TL)

Not: Kişi başı 1 gecelik konaklamalarda geçerli olan ücretlerdir. Bölgedeki birçok işletme hafta sonları 2 gecelik paket program sunarlar.

Uludağ Pansiyonları

Bölgede pansiyon olarak herhangi bir işletme hizmet vermemektedir. Dağ otellerinden ya da şehir merkezindeki işletmelerden yararlanabilirsiniz.

Zirvede Yılbaşına Özel Ücretler

Yılbaşında Uludağ otel fiyatları gecelik kişi başı 250 ile 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Eğer klasik bir yılbaşı geçirmek istemiyorsanız bu rakamları gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Çılgın kar partileri, tesislerin kendi eğlence programları ve konserleriyle coşan Uludağ’da, yılbaşı akşamları için her yerden rezervasyon patlaması yaşanmaktadır.

Ücretlerde Kar Kalınlığı Belirleyici

Herkesin kayak yapmak ya da karda eğlenmek için geldiği Uludağ’da, fiyatlarda en belirleyici faktör kar kalınlığıdır. Kışların sıcak ve yağışsız geçtiği dönemlerde oteller, müşteri çekebilmek adına ücretlerinde indirime gitmek durumundadırlar. Herkesin beklentisi yoğun kar yağışıdır.

Uludağ’ın Zirvesinde Ev Konforu

Sayıları çok olmasa da Uludağ’da kiralık ev seçenekleri bulabilirsiniz. Çoğu kayak merkezi yolu üzerinde yer alan evler, zirveye yakınlık derecesine göre fiyatlandırılırlar.

Uludağ kiralık dağ evi fiyatları gecelik 150 TL’den başlar, 350 TL’ye; Cumartesi – Pazar günleri ise 1.000 TL’ye çıkabiliyor.

Türkiye’nin ilk kış turizm merkezinde güzel bir kar tatili geçirmeye ne dersiniz? 


Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome