A+ A A-

Uludağ Otel - Tatil Yorum ve Şikayetleri

YorumlarUludağ’da konakladığınız ya da gezdiğiniz dönemde karşılaştığınız olumsuz durumları, şikayetlerinizi, dikkatinizi çeken ilginç ayrıntıları ve hoşunuza giden şeyleri bizimle paylaşabilirsiniz. 

Her Otelin Kendine Ait Yorum ve Şikayetlerini Görmek için Tıklayın...

Yorumlar (5)

 • Sevgi Kaya

  27 Aralık 2013 12:14 zamanında |
  Eşimle sömestr tatili için ailemizin yanına giderken Bursa’ya uğrayıp ufak bir kaçamak yapalım dedik. Uludağ kesinlikle 10 numara bir kayak merkezi. Hafta sonu olduğu için oda fiyatları biraz pahalı olsa da hizmet kalitesi buna değer dedirtiyor. Kayak pistleri bu sene her zamanki gibi şahane. Daha çok kar yağar umarım. Siz de gidip görmelisiniz.
 • Şeyma

  29 Temmuz 2013 14:36 zamanında |
  Uludağ, Türkiye’de kesinlikle görülmesi gereken yerlerden birisi. Tatil deyince herkesin aklına deniz, güneş, güzel plajlar gelir ama kış tatili de çok güzel oluyor. Benden söylemesi
 • Cansu B.

  21 Haziran 2013 16:16 zamanında |
  Arkadaşlar, Uludağ’da konaklayabileceğimiz butik otel tarzında ya da bungalov tarzında ahşap evler var mıdır? Bilgisi olan yardımcı olsun lütfen...
 • Edip S.

  30 Nisan 2013 17:17 zamanında |
  Uludağ güzel olmasına güzel ama kış zamanı pek ucuz otel bulunamıyor maalesef… Bu sene yine gitmeyi düşünüyorum, ama bu sefer 2 ay önceden yaptıracağım rezervasyonu.
 • Koray

  11 Nisan 2013 18:07 zamanında |
  Uludağ mı? Süper!.. Kayak mı? Muhteşem!.. Snowboard mı? Dehşet!.. Sucuk-ekmek mi? İnanılmaz!.. Sıcak şarap mı? Anlatılmaz!.. Gidin! Başka ne diyeyim?

Bir yorum yapın

Uludağ'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome