A+ A A-

Uludağ Oteller Tatil Rehberi

Türkiye’nin kayak merkezi Uludağ’da onlarca otel bulunmaktadır. 1. Ve 2. Oteller bölgesi olarak adlandırılan turizm yörelerinde, zirveye yakın yerde konumlanan tesislerin çoğunda farklı mesafelerde pistler de mevcuttur.

Yörede bulunan 10’u aşkın otelin, adres ve iletişim bilgileri ile tesis ve oda özellikleri :

 

Ağaoğlu My Mountain Hotel

Ağaoğlu My Mountain Hotel

Uludağ/Bursa

171 standart, 7 aile, 10 süit ve 8 dublex odaları ile toplamda 196 odası bulunan Ağaoğlu My Mountain Hotel hem kayak hem de sakin bir tatilin adresi. Farklı zorluklardaki pistlere yakınlığı ile rahatlıkla kayak yapmaya başlayacağınız bölgede tesisiniz sizlere kayak eğitimi olanağı da tanıyor.

Monte Baia

Monte Baia

Uludağ/Bursa

Şehir otellerini aratmayan hizmetleri, Türkiye’de tek olan “Detachable" telesiyejleri ve 186 odası ile Uludağ’ın farklı otellerinden biri de Monte Baia’dır.

Otel Fahri

Otel Fahri

Uludağ/Bursa

1966 yılında kurulan, Uludağ’ın en köklü otellerinden olan Otel Fahri 5’i süit, 65’i standart olmak üzere toplam 70 oda ve 200 yatak ile hizmet vermekte.

Büyük Otel

Büyük Otel

Uludağ/Bursa

Büyük Otel Uludağ’ın en güzel yerlerinden birinde 100 odası ve kaliteli hizmeti ile misafirlerini ağırlıyor. Kayak pistlerine yakın olan işletme konforlu ve modern döşenmiş odaları ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesi.

Alkoçlar Hotel

Alkoçlar Hotel

Uludağ/Bursa

Uludağ 1. Bölge otelleri arasında bulunan Alkoçlar 74 odalı ve 3 yıldızlı bir tesis. Her iki bölgede de geçerli skipass sistemi ve 17 lift avantajı ile özellikle kayakçılar için ideal bir yer.

Atasu Otel

Atasu Otel

Uludağ/Bursa

Uludağ’ın ünlü Acemi Pisti’ne 30 metre mesafedeki 56 odalı Atasu Otel yıllardır Bursa’da hizmet vermekte. İl merkezine 30 km uzaklıkta olması nedeniyle ulaşımın sorunsuzca sağlanabildiği işletmede kayak takımlarınızı kiralayarak pistlere ulaşabilirsiniz.

Uslan Hotel

Uslan Hotel

Uludağ/Bursa

53 odalı 159 yatak kapasiteli Uslan Hotel kayak pistlerine sadece 50 metre mesafededir. Ayrıca bir de kayak okulu bulunmaktadır.

Grand Yazıcı Hotel

Grand Yazıcı Hotel

Uludağ/Bursa

Toplamda 223 standart oda, 14 connection oda, 8 junior suit, 4 corner suit, 2 engelli odası, 1 king suit odası ve 650 yatak kapasitesi ile bölgenin en büyük tesislerinden biri olan Grand Yazıcı Otel 30 yıllık deneyimle birlikte yerli ve yabancı kayak tutkunlarının gözdesi.

Karinna Hotel

Karinna Hotel

Uludağ/Bursa

Uludağ’ın en kaliteli otellerinden biri olan Karinna Otel 220 odası ile kayak tutkunlarına hizmet vermektedir. SPA merkezi olmasının avantajıyla da hem sağlık hem de kış turizmine oldukça katkı sağlamaktadır.

Beceren Otel

Beceren Otel

Uludağ/Bursa

Öncelikle Beceren Cafe, ardından Otel açıldıysa da Uludağ aşığı bir çiftin işletmecisi olduğu Beceren Otel 1970 yılından bu yana kayak tutkunlarının, kış mevsimini sevenlerin ilk durağı.

Kervansaray Hotel

Kervansaray Hotel

Uludağ/Bursa

Dağ veya pist manzaralı 14’ü süit toplam 163 odası olan Kervansaray Uludağ Ski Center, Uludağ Milli Parkı içinde yıllardır misafirlerini ağırlıyor.

Ağaoğlu My Resort Hotel

Ağaoğlu My Resort Hotel

Uludağ/Bursa

Ağaoğlu My Resort Uludağ 205 odalı büyük bir işletme. Aralık ayında en güzel dönemlerini yaşayan bölgede konforlu ve lüks odaları ile kayak tutkunlarını ağırlıyor. Bu otel bu sezon hizmet vermemektedir.

Kış aylarında yaklaşık olarak 8 – 10 bin kişi arasında değişen yatak kapasitesi, kar yağışının arttığı dönemlerde, yılbaşında tam olarak dolmaktadır. Buradaki tesisler çoğunlukla tam pansiyon sistemiyle hizmet verirler. Bu sistemde sabah, öğle ve akşam yemekleri ücretin içindedir.

Uludağ otelleri içinde SPA merkezleri, Türk Hamamı, Sauna, Mağazalar, kuaför, kuru temizleme hizmetleri ve daha pek çok ayrıcalık bulunuyor. Şehir otellerinde bulabileceğiniz bütün özellikler dağ tesislerinde de var.

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome