A+ A A-

Uygun Oteller

Türkiye’nin en önemli kayak merkezinde sizleri birbirinden farklı konaklama seçeneği karşılayacak. SPA merkezlerinden kayak eğitimlerine, 24 saat oda hizmetinden restoran ve barlara kadar her türlü imkanı sizlerle buluşturan Uludağ otelleri bütçenizi sarsmayacak ücretlerle sizleri ağırlıyor.

En uygun Uludağ otelleri genellikle zirveden biraz uzak mesafede yer alanlardan oluşuyor. Ancak telesiyej ve skipass hizmetleri ile pistlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyorlar. Zirveye yakın tesislerde ise kayak sezonunun dışında kalan zamanlarda oldukça büyük indirimler yapılıyor. Yaz mevsiminde ise bazı dağ tesisleri hizmet vermemekte. Ekonomik konaklama fiyatları sunan işletmeler ise şöyle:

Otel Fahri

Otel Fahri

Uludağ/Bursa

1966 yılında kurulan, Uludağ’ın en köklü otellerinden olan Otel Fahri 5’i süit, 65’i standart olmak üzere toplam 70 oda ve 200 yatak ile hizmet vermekte.

Büyük Otel

Büyük Otel

Uludağ/Bursa

Büyük Otel Uludağ’ın en güzel yerlerinden birinde 100 odası ve kaliteli hizmeti ile misafirlerini ağırlıyor. Kayak pistlerine yakın olan işletme konforlu ve modern döşenmiş odaları ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesi.

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome