A+ A A-

Uludağlılardan Dinleyin

Uludağlılardan Dinleyin

Zirve Otel – Mesut Açar : 1996’da açtığımız otelimizde günümüze kadar 18 yılda yatak kapasitesini ve hizmet kalitesini sürekli artırdık. Reklama ne kadar çok ağırlık verirsek, bunun karşılığını aldığımız da gördük. Bir çok konaklama seçeneği içerisinde buraya gelenlerin bizi tercih etme nedeni olmalı. O yüzden artık reklam ve tanıtıma çok önem veriyoruz. Özellikle internet kısmına.

Kar Restoran – Faruk Akalın : Otellere ve pistlere yakın konumumuz nedeniyle, özellikle kış aylarında restoranımız dolup taşıyor. En çok da bu soğukta güce ve enerjiye ihtiyacı olduğu için insanlar et ürünlerine talep gösteriyorlar. Biz de en taze etleri, özellikle sucuk ağırlıklı menülerimizin lezzeti için yıllardır özen gösteriyoruz.

Kiralık Dağ Evi – Ender Durukan : 1984’te yaptırdığımız, 93’e kadar kış aylarında hafta sonunda gelip oturduğumuz şirin dağ evimizi, artık kiralıyoruz. Aslında buradaki kiralık ev konseptini de biz başlattık diyebiliriz. 3 oda 1 salon olan, şömineli evimizi çok şükür yıllardır, haftalık ya da belirli sürelerde kiraya veriyoruz. Her kalan memnuniyetle ayrılıyor.

Sports Ski – Fatih Kantarcı : Kayak pistlerinin giderek çoğaldığı Uludağ’da 2007 yılında hizmete giren işletmemiz, bilumum kayak sporu malzemeleri satışını gerçekleştiriyor. İşler kış aylarında oldukça iyi ama iyi bir tanıtımla daha da iyi olabilir. Çünkü bu potansiyel mevcut. 2013 sonunda patlama bekliyoruz.

Feridun Uzunlar : Bursa’nın yerlisi olarak, burada birçok otelin inşaatında da mühendis olarak görev aldım. Çok zor koşullarla kış şartları geçirdi Uludağ. Küresel ısınma başlamadan önce Kasım sonunda yollar kapanırdı, Şubat ayında açılırdı. Metrelerce karı gördü bu yöre. Tabi artık teknoloji daha çok kiyi buraya getiriyor. Keşke eski kışlar geri gelse. Çok kar, daha çok para ve eğlence demek burada.  

Uludağ Otel
Uludağ Otel

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Sapanca

Sapanca

Marmara Bölgesi’nin doğu sınırında bulunan küçük ama yeşiliyle ünlü bu şirin tatil beldesi, doğasıyla yakın bölgeden...

İznik

İznik

Bursa’ya bağlı bir ilçe olan İznik, adını verdiği gölüyle ve çinisiyle beraber sakin bir dinlenme yeri olarak bilinir...

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Yasal Uyarı:
Bu site Uludağ'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. uludagoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Web Tasarımı Web Tasarımı ve Seo Danışmanlığı - Webhome